UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszyscy się ekscytują budować, nie budować. Nikt jakos nie zauważył podstawowego pytania, które zadaje Nowy Elbląg. Co dalej??? Wjeżdżam TIRem w Sybiraków i teleportacja? Chrobrego do ronda na Kościuszki? Życzę powodzenia. Rondo przy szpitalu będzie zawalone po korek. I wtedy zaczną się pytania, co z karetkami? Bo z terenu szpitala nijak nie wyjadą.


Anuluj