UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@AntyRasista - Jestem absolutnie za, sam patroluje w nocy z psami ulice Elbląga. Stwierdzam z dumą że jest bezpiecznie, raz się jakieś alkoholiki przyczepili ale szybko zmienili podejście. Zapraszam na kanał, będę robił live stream z patroli. Pozdrawiam.
HardTo TheCore