Wybrany wątek opinii
@"Teraz też nikt sie nie wstydzi że był w zomo czy pracował w milicji i innych służbach" - i to jest właśnie tragiczne, że ich ofiary nadal chodzą ze spuszczonymi głowami a oni szczycą się służbą dla okupanta, . I do tego są tacy którzy chcą im za służbę w bespiece przywracać dodatki,
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@szary - Za co byłeś złapany przez milicjanta? Chuliganiłeś, czy kradłeś?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1