Wybrany wątek opinii

@"Teraz też nikt sie nie wstydzi że był w zomo czy pracował w milicji i innych służbach" - i to jest właśnie tragiczne, że ich ofiary nadal chodzą ze spuszczonymi głowami a oni szczycą się służbą dla okupanta, . I do tego są tacy którzy chcą im za służbę w bespiece przywracać dodatki,
szary (2025.04.28)
@szary - Za co byłeś złapany przez milicjanta? Chuliganiłeś, czy kradłeś?
RomanR (2025.04.30)
Powrót do komentarzy