Wybrany wątek opinii
Grupa wodna jest sponsorem, czy wystawi rachunek za wypożyczanie sprzętu? Jeśli wystawi, to główny zapraszający chyba zapłaci za to z własnej kieszeni?! No bo jeśli będzie to z kasy podatników, to proszę na plakacie napisać, że mieszkańcy zapraszają mieszkańców.
Do moderacji
Odpowiedz
61
12
@Tylko grzecznie pytam - Głupek
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Tylko grzecznie pytam - Nawrocki uspokój się
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
@Tylko grzecznie pytam - Ten bajzel po drugiej stronie Bulwaru to długo tam będzie?
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Tylko grzecznie pytam - To jest grzeczne pytanie typu: czy mogę napluć ci w twarz? I tak ostatecznie za wszystkie działania "za darmo" płaci podatnik. Zatem możesz być spokojny, tobie nic nie ubędzie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Tylko grzecznie pytam - patent na wosp, kasa musi plynac
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@Tylko grzecznie pytam - A gdzie w artykule jest napisane że Grupa Wodna jest sponsorem ? Na folderze również nie ma takiej informacji. Jeśli GW chce za darmo wypożyczać swój sprzęt dla mieszkańców w czasie majówki to chyba dobrze co ?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1