Wybrany wątek opinii

Grupa wodna jest sponsorem, czy wystawi rachunek za wypożyczanie sprzętu? Jeśli wystawi, to główny zapraszający chyba zapłaci za to z własnej kieszeni?! No bo jeśli będzie to z kasy podatników, to proszę na plakacie napisać, że mieszkańcy zapraszają mieszkańców.
Tylko grzecznie pytam (2025.04.27)
@Tylko grzecznie pytam - Głupek
Eke (2025.04.27)
@Tylko grzecznie pytam - Nawrocki uspokój się
(2025.04.28)
@Tylko grzecznie pytam - Ten bajzel po drugiej stronie Bulwaru to długo tam będzie?
Xyzet (2025.04.28)
@Tylko grzecznie pytam - To jest grzeczne pytanie typu: czy mogę napluć ci w twarz? I tak ostatecznie za wszystkie działania "za darmo" płaci podatnik. Zatem możesz być spokojny, tobie nic nie ubędzie.
(2025.04.30)
@Tylko grzecznie pytam - patent na wosp, kasa musi plynac
(2025.04.30)
@Tylko grzecznie pytam - A gdzie w artykule jest napisane że Grupa Wodna jest sponsorem ? Na folderze również nie ma takiej informacji. Jeśli GW chce za darmo wypożyczać swój sprzęt dla mieszkańców w czasie majówki to chyba dobrze co ?
miswciazzywy (2025.04.30)
Powrót do komentarzy