UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@"Teraz też nikt sie nie wstydzi że był w zomo czy pracował w milicji i innych służbach" - i to jest właśnie tragiczne, że ich ofiary nadal chodzą ze spuszczonymi głowami a oni szczycą się służbą dla okupanta, . I do tego są tacy którzy chcą im za służbę w bespiece przywracać dodatki,

szary