UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@KijekRyjek - Dlaczego zaraz lekarza? 50% polek i polaków pracowało w PRL dla partii i nikt sie tym nie przejmował i nie wstydził. Teraz też nikt sie nie wstydzi że był w zomo czy pracował w milicji i innych służbach. Wtedy Polska była taka jaka była i takie czasy i taka historia.