UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@AntyRasista - Jestem absolutnie za, sam patroluje w nocy z psami ulice Elbląga. Stwierdzam z dumą że jest bezpiecznie, raz się jakieś alkoholiki przyczepili ale szybko zmienili podejście. Zapraszam na kanał, będę robił live stream z patroli. Pozdrawiam.
HardTo TheCore