UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokładnie to samo powiedziałam do znajomej osoby po "dojściu do siebie" po rozmowie z dzielnicowym... pół dnia mnie taki niesmak trzymał. On sam. mi powiedział ( cytat)" on woli nie mieć takich telefonów jak ten".. rozumiecie to? No rozwalił mnie ten dzielnicowy

Kqrkekek