UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kqrkekek - może pani zgłaszac i tak nikt nie zareaguje ani policja ani staraż moze Pani dzwonić pisać nawet nikt nie odpowiada pisałem do komendanta Straży miejskiej zero bez odpisu tak jakby to była prywatna ich formacja


Anuluj