UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wg NIK powinno być jeden strażnik na szesnaście czy osiemnaście kamer. My mamy 300 kamer i jednego strażnika, jedną parę oczu.. Więc jest bardzo żle, bo oszczędza się na personelu. A czy trzeba być Straznikiem Miejskim, by obserwować kamery, nie wystarczy w miarę inteligentny 65 letni emeryt, czy emerytka ? A po za tym czemu do tej pory nie ma kamery na Pasażu Gwiezdna ?


Anuluj