Wybrany wątek opinii
Patrzcie, 100% tych huliganów to są białasy xd Przypadek?
Do moderacji
Odpowiedz
31
21
No trudno żeby w Elblągu rozróby robili hoolsi Galatasaray.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Bo są widoczni w ciemnościach xD
Do moderacji
Odpowiedz
0
0