Wybrany wątek opinii

Patrzcie, 100% tych huliganów to są białasy xd Przypadek?
(2025.04.23)
No trudno żeby w Elblągu rozróby robili hoolsi Galatasaray.
(2025.04.23)
Bo są widoczni w ciemnościach xD
Bartosik (2025.04.23)
Powrót do komentarzy