UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dzwoniłem ze auta stoja na trawnikach trawnik przypomina juz klepisko funkcjonariusz strazy powieedział że jak juz nie ma trawnika to oni nie przyjadą ale tłumaczę ze to własnie ci co na nim parkują go zniszczyli a on swoje nie ma trawnika nie ma interwencji