Wybrany wątek opinii

Elbląg to miasto bezprawia policja czy straż miejska sama tworzy sobie prawo dla nich wygodne toleruje nie respektowanie znaków drogowych parkowanie po parkach tak jest na Agrykola znak zakazu auta na trawnikach brak reakcji bo dzieci policjantów też chodzą do szkoły nr3 kamery co tam kamery niby są ale jak trzeba złapać wandala to ogłaszają ze zdjęciem na internecie pomóżcie. Większość tych kamer jest nie czynna zawsze popsute i czym tu się chwalić na piekarczyka działa bo mu wędkę ukradli czy parasol reszta to lipa strażników na mieście nie ujrzy chodniki zawalone psimi odchodami ogólny brud i bałagan tu nie ma się czym chwalić tylko wziąść się za robotę
(2025.04.23)
A komu teraz chce się pracować? To się nie opłaca! Mówią, że tylko idioci pracują.
Bartosik (2025.04.23)
kogo to wogole ochodzi, ta olaneta schodzi na psy, powinna walnąć asteroida i wyczyścić te planete z ludzi, tylko o tym marze i tyleko tego chce
666 (2025.04.23)
Udowodnij swoje słowa
(2025.04.23)
Powrót do komentarzy