UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pod PKP i niedaleko sądu wisi po 7 kamer jednym słupie, każda z zasięgiem 360 stopni. Jakby je mądrze poprzenosić to z pół miasta opi****lą :D


Anuluj