UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

BRAWO PORTEL. Najpierw artykuł o miłych panach z dalekiej zagranicy robiących zdjęcia dzieciom i sugerowanie różnych rzeczy złym mieszkańcom i prawicowym radnym, a teraz o przykładach patologii miejscowej, dla przeciwwagi ? ocieplania wizerunku przybyszom ? i tradycyjny brak reakcji na posty gimbazy i lewactwa obrażającego katolików, prawicę. Spamerzy od bzdur i łajdackich obrazków na łamach Portelu maja sie dobrze.


Anuluj