Wybrany wątek opinii

BRAWO PORTEL. Najpierw artykuł o miłych panach z dalekiej zagranicy robiących zdjęcia dzieciom i sugerowanie różnych rzeczy złym mieszkańcom i prawicowym radnym, a teraz o przykładach patologii miejscowej, dla przeciwwagi ? ocieplania wizerunku przybyszom ? i tradycyjny brak reakcji na posty gimbazy i lewactwa obrażającego katolików, prawicę. Spamerzy od bzdur i łajdackich obrazków na łamach Portelu maja sie dobrze.
(2025.04.23)
Ty się ciesz że pisowski portel cenzuruje wiele wpisów na temat tego co wasze pasterze odjaniepawlają
Portel broni pasterzy (2025.04.23)
Powrót do komentarzy