Wybrany wątek opinii
BRAWO PORTEL. Najpierw artykuł o miłych panach z dalekiej zagranicy robiących zdjęcia dzieciom i sugerowanie różnych rzeczy złym mieszkańcom i prawicowym radnym, a teraz o przykładach patologii miejscowej, dla przeciwwagi ? ocieplania wizerunku przybyszom ? i tradycyjny brak reakcji na posty gimbazy i lewactwa obrażającego katolików, prawicę. Spamerzy od bzdur i łajdackich obrazków na łamach Portelu maja sie dobrze.
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
Ty się ciesz że pisowski portel cenzuruje wiele wpisów na temat tego co wasze pasterze odjaniepawlają
Do moderacji
Odpowiedz
5
1