UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mamy tyle kamer w miescie a ustalenie samochodu i kirowców którzy jechali za zabitym od maczet graniczy z cudem.. mamy tyle kamer ale jak ktos ci zarysuje samochod to nie licz ze znajdziesz, mamy tyle kamer ale służa one do nagrywania dzieci jak maża po murkach
rece mi opadły