UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mamy tyle kamer w miescie a ustalenie samochodu i kirowców którzy jechali za zabitym od maczet graniczy z cudem.. mamy tyle kamer ale jak ktos ci zarysuje samochod to nie licz ze znajdziesz, mamy tyle kamer ale służa one do nagrywania dzieci jak maża po murkach

rece mi opadły