UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mamy tyle kamer w miescie a ustalenie samochodu i kirowców którzy jechali za zabitym od maczet graniczy z cudem.. mamy tyle kamer ale jak ktos ci zarysuje samochod to nie licz ze znajdziesz, mamy tyle kamer ale służa one do nagrywania dzieci jak maża po murkach

rece mi opadły

Anuluj