UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

BRAWO PORTEL. Najpierw artykuł o miłych panach z dalekiej zagranicy robiących zdjęcia dzieciom i sugerowanie różnych rzeczy złym mieszkańcom i prawicowym radnym, a teraz o przykładach patologii miejscowej, dla przeciwwagi ? ocieplania wizerunku przybyszom ? i tradycyjny brak reakcji na posty gimbazy i lewactwa obrażającego katolików, prawicę. Spamerzy od bzdur i łajdackich obrazków na łamach Portelu maja sie dobrze.