173
22.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dodałem tu zdjęcie inżyniera który na naszym dworcu odprawia modły na kurtce na ziemi. I co i oczywiście nie dodane. Taka cenzura. Dlaczego? Niech mieszkańcy widzą co się dzieje! Mogę wysłać na priv zainteresowanym
Princepolak (2025.04.22)
Witam juz sie zaczyna a rodzina CZYZYKÓW to fachowcy od wszystkiego tanca polityki emigrantów jak każdy w PIS nie życzę sobie takich ludz
elblążanin od urodzenia (2025.04.22)

info

7  
  1
Przecież to jest wyraźnie Bengal, który pewnie przyjechał do Polski w czasach rządów PiSu. Większość elbląskich kebabów jest prowadzonych przez ludzi z Bangladeszu i tylko panowie Traks czy Czyżyk będziecie się kompromitować myśląc, że to ktoś z Bliskiego Wschodu
(2025.04.22)

info

12  
  3
Nakretka znowu przeprowadza konsultacje spoleczne w takiej formie jak ankieta TAK dla miejskiego portu, ankieta w sprawie komunikacji miejskiej a moze konsultacje w sprawie wschodniej po ktorych i tak chce budowac obwodnice przez bazantarnie? Nadszedł czas w ktorym nalezy wziac sprawy w swoje rece i walczyc z POwskim ktory na wzor krajow zachodnich chce zniszczyc Polske. Przeciez liderzy PO tusk i trzaskowki mowili ze bedziemy musieli ich przyjmowac albo placic kary za kazdego ktoremu odmowimy wpuszczenia. PO kłamie!
kendigama (2025.04.22)

info

7  
  6
Polacy mogą jechać w dowolny zakątek świata by tam pracować i uważają że mają do tego święte prawo. Wyjeżdżają do UK, Niemiec, Holandii, Nowej Zelandii, USA, Kanady, Tajlandii, Singapuru, itd. Ale jak inni chcą przyjechać do Polski pracować to nieeeee, Panie Boże toć to sami mordercy. Polska dla Polaków, biała i heteroseksualna. Z czym mi się to kojarzy? A no tak, z Hitlerem. A ilu z was lata na urlop do Egiptu, Tunezji, Maroko, Turcji, Dubaju? I co wtedy muzułmanie wam nie przeszkadzają????
(2025.04.22)
#cenzuranaPOrtelu
precz z eurokomuną (2025.04.22)

info

6  
  3
@Uls - zawsze tak było. pis stwarzał problem, a potem chwalił sie, że go rozwiązuje.
(2025.04.22)
@Princepolak - Masz problem z tym że ktoś się modli? A droga krzyżowa na ulicach miasta ci nie przeszkadza??
(2025.04.22)
Pedofile? Pedofila to aresztowali niedawno, nauczyciela z II LO. Polak i do tego biały chyba, co nie?
(2025.04.22)

info

6  
  8
A od kiedy to Polacy jeżdżąc za granicę fotografują DZIECI NA PLACU ZABAW?! Na pewno dorośli POLSCY mężczyźni przesiadują w takich miejscach. Polecam otworzyć oczy i przeczytać ze ZROZUMIENIEM apel Pani z facebooka.
(2025.04.22)