UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przecież to jest wyraźnie Bengal, który pewnie przyjechał do Polski w czasach rządów PiSu. Większość elbląskich kebabów jest prowadzonych przez ludzi z Bangladeszu i tylko panowie Traks czy Czyżyk będziecie się kompromitować myśląc, że to ktoś z Bliskiego Wschodu