UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polacy mogą jechać w dowolny zakątek świata by tam pracować i uważają że mają do tego święte prawo. Wyjeżdżają do UK, Niemiec, Holandii, Nowej Zelandii, USA, Kanady, Tajlandii, Singapuru, itd. Ale jak inni chcą przyjechać do Polski pracować to nieeeee, Panie Boże toć to sami mordercy. Polska dla Polaków, biała i heteroseksualna. Z czym mi się to kojarzy? A no tak, z Hitlerem. A ilu z was lata na urlop do Egiptu, Tunezji, Maroko, Turcji, Dubaju? I co wtedy muzułmanie wam nie przeszkadzają????