UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A od kiedy to Polacy jeżdżąc za granicę fotografują DZIECI NA PLACU ZABAW?! Na pewno dorośli POLSCY mężczyźni przesiadują w takich miejscach. Polecam otworzyć oczy i przeczytać ze ZROZUMIENIEM apel Pani z facebooka.