UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A od kiedy to Polacy jeżdżąc za granicę fotografują DZIECI NA PLACU ZABAW?! Na pewno dorośli POLSCY mężczyźni przesiadują w takich miejscach. Polecam otworzyć oczy i przeczytać ze ZROZUMIENIEM apel Pani z facebooka.


Anuluj