UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A od kiedy to Polacy jeżdżąc za granicę fotografują DZIECI NA PLACU ZABAW?! Na pewno dorośli POLSCY mężczyźni przesiadują w takich miejscach. Polecam otworzyć oczy i przeczytać ze ZROZUMIENIEM apel Pani z facebooka.