UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam juz sie zaczyna a rodzina CZYZYKÓW to fachowcy od wszystkiego tanca polityki emigrantów jak każdy w PIS nie życzę sobie takich ludz

elblążanin od urodzenia

Anuluj