UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam juz sie zaczyna a rodzina CZYZYKÓW to fachowcy od wszystkiego tanca polityki emigrantów jak każdy w PIS nie życzę sobie takich ludz
elblążanin od urodzenia
Witam juz sie zaczyna a rodzina CZYZYKÓW to fachowcy od wszystkiego tanca polityki emigrantów jak każdy w PIS nie życzę sobie takich ludz
elblążanin od urodzenia