UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież to jest wyraźnie Bengal, który pewnie przyjechał do Polski w czasach rządów PiSu. Większość elbląskich kebabów jest prowadzonych przez ludzi z Bangladeszu i tylko panowie Traks czy Czyżyk będziecie się kompromitować myśląc, że to ktoś z Bliskiego Wschodu


Anuluj