UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież to jest wyraźnie Bengal, który pewnie przyjechał do Polski w czasach rządów PiSu. Większość elbląskich kebabów jest prowadzonych przez ludzi z Bangladeszu i tylko panowie Traks czy Czyżyk będziecie się kompromitować myśląc, że to ktoś z Bliskiego Wschodu