UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nakretka znowu przeprowadza konsultacje spoleczne w takiej formie jak ankieta TAK dla miejskiego portu, ankieta w sprawie komunikacji miejskiej a moze konsultacje w sprawie wschodniej po ktorych i tak chce budowac obwodnice przez bazantarnie? Nadszedł czas w ktorym nalezy wziac sprawy w swoje rece i walczyc z POwskim ktory na wzor krajow zachodnich chce zniszczyc Polske. Przeciez liderzy PO tusk i trzaskowki mowili ze bedziemy musieli ich przyjmowac albo placic kary za kazdego ktoremu odmowimy wpuszczenia. PO kłamie!
kendigama