173
22.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja nie widzę na tych zdjęciach dzieci i nie widzę jak Ci mężczyźni robią zdjęcia.
(2025.04.22)
Polaków, którzy pojechali „za chlebem „do USA, W. Brytanii, Niemiec, Francji itd. też nazwałbyś kolonizatorami? Opanujcie się! Nie jesteśmy pępkiem świata. Bezpieczeństwo i rozwaga są konieczne, ale nie można w każdym obcokrajowcu widzieć mordercę, złodzieja i pedofila, a każdego, kto ma inne zdanie nazywać lewakiem.
starsza pani (2025.04.22)
Komuna się skończyła a tu cenzura ma się dobrze.
IZABELLLA, (2025.04.22)

info

6  
  3
Z rozkazu Tuska nadal są tu blokowane komentarze.
BEATA, (2025.04.22)

info

8  
  9
To u nas są też patrole obywatelskie? Portel poruszył interesujący watek, tylko czemu nie podajecie gdzie się można przyłączyć do grupy?
Kick boxer (2025.04.22)

info

8  
  3
@pragmatyk - Pragmatyk-jesli nie widzisz, ze KO kontynuuje taką samą politykę jak Pis wzgl. emigrantów, to wspólczuję.
(2025.04.22)
@Polexit - Wielki Polaku, naucz się najpierw poprawnie pisać po polsku!
(2025.04.22)
Jeżeli nie daj Boże doszłoby to tragedii na tym placu zabaw ciekawe jaki byście znaleźli sposób żeby wybronić gości...
Ciekawe 6154 (2025.04.22)

info

7  
  5
Pisowcy kłamią i budują strach. Czy jestem zdziwiony? xD
(2025.04.22)

info

10  
  7
@Zażenowana - zgadzam się z Panią!
zażenowana x2 (2025.04.22)