A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja nie widzę na tych zdjęciach dzieci i nie widzę jak Ci mężczyźni robią zdjęcia.
Polaków, którzy pojechali „za chlebem „do USA, W. Brytanii, Niemiec, Francji itd. też nazwałbyś kolonizatorami? Opanujcie się! Nie jesteśmy pępkiem świata. Bezpieczeństwo i rozwaga są konieczne, ale nie można w każdym obcokrajowcu widzieć mordercę, złodzieja i pedofila, a każdego, kto ma inne zdanie nazywać lewakiem.
Komuna się skończyła a tu cenzura ma się dobrze.
Z rozkazu Tuska nadal są tu blokowane komentarze.
To u nas są też patrole obywatelskie? Portel poruszył interesujący watek, tylko czemu nie podajecie gdzie się można przyłączyć do grupy?
@pragmatyk - Pragmatyk-jesli nie widzisz, ze KO kontynuuje taką samą politykę jak Pis wzgl. emigrantów, to wspólczuję.
@Polexit - Wielki Polaku, naucz się najpierw poprawnie pisać po polsku!
Jeżeli nie daj Boże doszłoby to tragedii na tym placu zabaw ciekawe jaki byście znaleźli sposób żeby wybronić gości...
Pisowcy kłamią i budują strach. Czy jestem zdziwiony? xD
@Zażenowana - zgadzam się z Panią!