UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dodałem tu zdjęcie inżyniera który na naszym dworcu odprawia modły na kurtce na ziemi. I co i oczywiście nie dodane. Taka cenzura. Dlaczego? Niech mieszkańcy widzą co się dzieje! Mogę wysłać na priv zainteresowanym

Princepolak

Anuluj