UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dodałem tu zdjęcie inżyniera który na naszym dworcu odprawia modły na kurtce na ziemi. I co i oczywiście nie dodane. Taka cenzura. Dlaczego? Niech mieszkańcy widzą co się dzieje! Mogę wysłać na priv zainteresowanym
Princepolak