Wybrany wątek opinii

Wszędzie będą korki w tym Elblągu rano i w południe a to koło gronowa g. koło Castoramy teraz tam na pułku trzeba na rower się przesiąść jest ciepło dla zdrowia rowerkiem sobie pojeżdżę
Rocki (2025.04.17)
@Rocki - Możesz jeździć i hulajnogą, tylko kogo to obchodzi?
(2025.04.18)
Powrót do komentarzy