UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@LO. - Jak jedzie się normalnie, to jest dobrze. No, ale jak ktoś pędzi po wariacku, to rzeczywiście ma problem.
mm263
@LO. - Jak jedzie się normalnie, to jest dobrze. No, ale jak ktoś pędzi po wariacku, to rzeczywiście ma problem.
mm263