UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawoskret z Bema w saperów powinien być poprowadzony łukiem obok sklepu społem, a nie po południowej stronie pętli, żeby skręcający w prawo w saperów nie blokowało ruchu tym na Bema jadącym na wprost
Prawoskret z Bema w saperów powinien być poprowadzony łukiem obok sklepu społem, a nie po południowej stronie pętli, żeby skręcający w prawo w saperów nie blokowało ruchu tym na Bema jadącym na wprost