55
15.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I co z tego że PiS 500+ dał. Na zachodzie baranie już dawno jest takie 500+ i ludzie żyją to czemu w Polsce ma nie być. A co to inny kraj a bo u POsmiakow kasy nie było nie ma i nie będzie zawsze. Stara śpiewka a głupi naród już któryś raz na ich głosuje a i tak kłamią co oni zrobią jak wygrają. Stare Niemieckie zagrywki.
Gnat (2025.04.16)
@Gnat - Gnacie, na zachodzie NIKT nie daje 500/800+ za głosowanie. Taka partia zostałaby zdelegalizowana. Dali ci z moich i innych uczciwie pracujących a sami zwinęli sobie miliardy. Ty naiwny to nadal łykasz.
(2025.04.16)
@Gnat - Partia PIS, kosztem uczciwych pracujących ludzi i niewiedzą naiwnych wyborców, zaklepała sobie wygraną w wyborach by zrealizować plan wielkiego oszustwa Polaków.
(2025.04.16)
a wy nadal wplątani w czyjąś ideologię i siejecie zamęt a oni się cieszą bo na nich głosujecie i oni mają z tego kase=pracę, fajna fucha ten polityk; ) nic nie robi, gada co chce, mówi za ogól nie pytając innych o zdanie, zbiorą się w 500 luda i zagłosują ustawą za nas a maluccy musza płacić i koniecznie trzeba ich skłócić, podzielić na ZYX i ABC aby mieli w zyciu cel i niech walcza kto lepszy a wszystko to samo. Kto mądry bawi się w polityke i napędza ich zycie? lubicei zyc czyimś zyciem? Znajdzie se hobby! :)
(2025.04.16)

info

4  
  2
Co wy wiecie o PIS czy PO? Nic! W TV mówią za was i wmawiają innym że polacy tak chcą a to nie prawda. Manipulace gawiedzią rządzą; ) hehe a wy dalej kłóccie się i tak z tego nic nie macie. A macie fizycznie osobiście cos z polytycznych decyzji? Może ten kto blisko koryta ale to jednostki. układy nie dla każdego!
(2025.04.16)
@Gnat - Zachód znam od podszewki bo już ciężką pracę wykonywałem tam w 1991 roku i tak do 2003.... Dziś obibok nazywa mnie baranem ! Może ktoś wybije wam z głowy darmowe bo zapewniam że wam się nie należy a jak już socjal to jako pomoc dla pracujących i odprowadzających podatek. Szacunku trochę !
(2025.04.16)
Na dzisiejszą sytuację tego burdelu co narobił rudy i spółka- tylko PiS jest najbardziej wiarygodny, chociaż nie wiem czy sam sobie poradzi, pewnie nie.
Ędward Ącki (2025.04.16)
To pewnie zapłonęła trzcina na wyspie, pomiędzy rzeką Elbląg a Tyną, to jest chyba rezerwat przyrody.
Truso (2025.04.16)
Bo na bidną klerowską konfe nikt nie chce?
(2025.04.16)
@Truso - Pewnie ? Chyba ? I tak na domysłach tworzą się plotki !!!!
a63 (2025.04.16)