UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gnat - Zachód znam od podszewki bo już ciężką pracę wykonywałem tam w 1991 roku i tak do 2003.... Dziś obibok nazywa mnie baranem ! Może ktoś wybije wam z głowy darmowe bo zapewniam że wam się nie należy a jak już socjal to jako pomoc dla pracujących i odprowadzających podatek. Szacunku trochę !