UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co z tego że PiS 500+ dał. Na zachodzie baranie już dawno jest takie 500+ i ludzie żyją to czemu w Polsce ma nie być. A co to inny kraj a bo u POsmiakow kasy nie było nie ma i nie będzie zawsze. Stara śpiewka a głupi naród już któryś raz na ich głosuje a i tak kłamią co oni zrobią jak wygrają. Stare Niemieckie zagrywki.

Gnat

Anuluj