UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Gnat - Gnacie, na zachodzie NIKT nie daje 500/800+ za głosowanie. Taka partia zostałaby zdelegalizowana. Dali ci z moich i innych uczciwie pracujących a sami zwinęli sobie miliardy. Ty naiwny to nadal łykasz.