UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na dzisiejszą sytuację tego burdelu co narobił rudy i spółka- tylko PiS jest najbardziej wiarygodny, chociaż nie wiem czy sam sobie poradzi, pewnie nie.

Ędward Ącki

Anuluj