Wybrany wątek opinii

Komu potrzebne te wypalanie traw? Mieszkańcom? Czy raczej to robota rolników? Tych, którzy tak dzielnie blokowali nam miasto z powodu zielonego ładu, który podpisał poprzedni rząd, na który głosowali? Tych rolników, którzy tak głośno krzyczeli, że bez nich to zdechniemy z głodu? To ci sami, którzy po wiejskich drogach gnają swoimi niezarejestrowanymi A6,B5 z promilami w wydychanym, bo to przecież wspaniała zabawa? Czy to oni teraz skazują na śmierć w płomieniach zwierzęta przebywające na polach bez szansy na ucieczkę? Tak szybko na palcach, to 4 pożary traw jednego wieczoru w różnych miejscach wokół Elbląga. Czy wasze mózgi są kształtowane cepem??!!! Bo wszystko na to wskazuje!
KapitanSzyderca (2025.04.16)
@KapitanSzyderca - Właściciel pola powinien odpowiadać za pożar Nikt inny tego nie podpalił tylko "bystry" wiesniak
(2025.04.16)
To pewnie zapłonęła trzcina na wyspie, pomiędzy rzeką Elbląg a Tyną, to jest chyba rezerwat przyrody.
Truso (2025.04.16)
@Truso - Pewnie ? Chyba ? I tak na domysłach tworzą się plotki !!!!
a63 (2025.04.16)
@KapitanSzyderca - Głupszy od konia jesteś. Żaden rolnik tego nie zrobi bo by mu poleciały dopłaty.
(2025.04.16)
Czyli samo się podpaliło w 4 miejscach? Nocny samozapłon pola.
KapitanSzyderca (2025.04.16)
@KapitanSzyderca - Podpalili ci którzy zarabiają na trzcinie do pokryć dachowych, za granicą to drogi i poszukiwany towar.
(2025.04.16)
Powrót do komentarzy