UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a wy nadal wplątani w czyjąś ideologię i siejecie zamęt a oni się cieszą bo na nich głosujecie i oni mają z tego kase=pracę, fajna fucha ten polityk; ) nic nie robi, gada co chce, mówi za ogól nie pytając innych o zdanie, zbiorą się w 500 luda i zagłosują ustawą za nas a maluccy musza płacić i koniecznie trzeba ich skłócić, podzielić na ZYX i ABC aby mieli w zyciu cel i niech walcza kto lepszy a wszystko to samo. Kto mądry bawi się w polityke i napędza ich zycie? lubicei zyc czyimś zyciem? Znajdzie se hobby! :)