55
15.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kodeks wykroczeń przewiduje za to karę grzywny w wysokości nawet do 30 tys. zł - to złap i udowodnij!
(2025.04.16)

info

3  
  0
Nie musiałeś się podpisywać. Wiemy, że nim jesteś.
(2025.04.16)
Nie dość, że srają w swoje gniazda, to jeszcze podpalają je żurawiom, wiejska ciemnata dalej robi swoje I bezkarnie się śmieje- smutny to kraj gdzie ciemniak w biały dzień robi co chce!
W.l (2025.04.16)
a już miałem zrezygnować z pójścia na wybory, ale po takich grafikach odżałuję i oddam swój głos by takiem jak ty utrzeć nosa
(2025.04.16)
Komu potrzebne te wypalanie traw? Mieszkańcom? Czy raczej to robota rolników? Tych, którzy tak dzielnie blokowali nam miasto z powodu zielonego ładu, który podpisał poprzedni rząd, na który głosowali? Tych rolników, którzy tak głośno krzyczeli, że bez nich to zdechniemy z głodu? To ci sami, którzy po wiejskich drogach gnają swoimi niezarejestrowanymi A6,B5 z promilami w wydychanym, bo to przecież wspaniała zabawa? Czy to oni teraz skazują na śmierć w płomieniach zwierzęta przebywające na polach bez szansy na ucieczkę? Tak szybko na palcach, to 4 pożary traw jednego wieczoru w różnych miejscach wokół Elbląga. Czy wasze mózgi są kształtowane cepem??!!! Bo wszystko na to wskazuje!
KapitanSzyderca (2025.04.16)
Kiedy do tych tępych głów dojdzie że wypalanie traw nie jest sposobem na ich użyznienie. Chcą szybko oczyścić pola i palą wszystko co pod ręką. Teraz na to tona nawozów i heja z dopłatami.
(2025.04.16)

info

6  
  2
@KapitanSzyderca - Właściciel pola powinien odpowiadać za pożar Nikt inny tego nie podpalił tylko "bystry" wiesniak
(2025.04.16)
przecież princepolo mówił że planeta płonie, no to macie! Od elblaga zaczyna się apokalipsa koalicji 13 grudnia fur deutschland; -D
(2025.04.16)
Pracy nie ten kto nie chce jej miec
(2025.04.16)
Much Ado About Nothing.
William Shakespeare (2025.04.16)

info

1  
  1