UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gnat - Gnacie, na zachodzie NIKT nie daje 500/800+ za głosowanie. Taka partia zostałaby zdelegalizowana. Dali ci z moich i innych uczciwie pracujących a sami zwinęli sobie miliardy. Ty naiwny to nadal łykasz.