A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przez eko-oszołomów mamy teraz epidemię kleszczy. W latach 90 powszechnie wypalano trawy i pamiętam jak często u babci na wsi bawiłem się w lesie w krótkich spodenkach i nigdy kleszcza nie miałem wbitego.
@KapitanSzyderca - Głupszy od konia jesteś. Żaden rolnik tego nie zrobi bo by mu poleciały dopłaty.
Czyli samo się podpaliło w 4 miejscach? Nocny samozapłon pola.
Za PiS u było taniej, bogato ludzie mięli nadzieję i pracę. Wybraliscie partaczy i cwaniaków to kraj leci w dół a my z nim. Czy to głupota czy.....
Nie ma pracy ?! Pracodawcy narzekają że nie ma pracowników i nie ma bo znam to z autopsji. a ty tu pie.... że nie ma pracy !!!!! Chcesz mieć pracę leżącą i jeszcze kupę kasy zarabiać ?!!!!! Tylko NIERÓB nie może znależdz pracy.
@LoloManolo - Było lepiej pisowcu dla was bo mogliście kraść i myśleliście że piekła nie ma.
@KapitanSzyderca - Podpalili ci którzy zarabiają na trzcinie do pokryć dachowych, za granicą to drogi i poszukiwany towar.
Zmieñ płytę bo ta już zbrzydła. Poza tym to koalicja 15 pażdziernika bo chyba nie wiesz. Ciemnota!
@nie lubię kaczek - Coś kiepsko u ciebie z polszczyzną wj jednym wyrazie dwa błędy ortografia na zero pisowski wyborca.
Idiotów - piromanów ci u nas dostatek. Do tego obserwuje się ich coroczny wysyp w coraz większym stopniu.