UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panowie na sesji Rady mówiłem że kwestia Wschodniej jest jednym z tematów które warto byłoby połączyć z Referendum w sprawie ośrodka dla imigrantów czy kierunkami w których Elbląg ma się rozwijać. Prezydent woli konsultacje - jego wola. Moim zdaniem jest jasne że końcowy plan inwestycji trzeba pokazać jak tylko powstanie ja jestem za wariantem Pana Bocheńskiego tunel ale uważam że docelowo tunel lub wiadukt powinien lecieć do Królewieckiej być może przez Szpital Wojewódzki Konsultacje mi się podobały ale o ile pojawią się kolejne głosy oponie i uwagi jestem za. Argumenty i pomysły NE zostały wyśmiane ale może się zrehabilitują i powiedzą w końcu coś z sensem....
MariuszLewandowski-Fc