UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ooo - Nie przeciwko budowie ale za konsultacjami... rozumiesz różnicę ? Ja jestem za Referendum jak pisąłem w paru sprawach w tym w sprawie Wschodniej. To wybór metody podejmowania decyzji w Elblągu... Prezydent woli podejmować je sam ale po konsultacji a je wolę zebyśmy decydowali wspólnie w Referendum. Mylisz siłę głosu z metodą liczenia tych głosów

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj