UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ooo - Nie przeciwko budowie ale za konsultacjami... rozumiesz różnicę ? Ja jestem za Referendum jak pisąłem w paru sprawach w tym w sprawie Wschodniej. To wybór metody podejmowania decyzji w Elblągu... Prezydent woli podejmować je sam ale po konsultacji a je wolę zebyśmy decydowali wspólnie w Referendum. Mylisz siłę głosu z metodą liczenia tych głosów

MariuszLewandowski-Fc