UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Będziemy też obserwowali, jak odciąży się 13 Pułku, to będzie taki pierwszy nasz próbnik" - Prezydencie pseudo przekierowanie ruchu z Bema spowoduje korek na zjeździe Bema w Saperów przy pętli tramwajowej - pas zjazdowy krótki, 3-4auta i piąte blokuje ruch na Bema. Miejsca brak na wydłużenie zjazdu. Nieświadomie "sprytny" plan miasta na budowanie ulicy Wschodniej w najszybszym i najtańszym wariancie3 - tworząc kolejne zatory na Bema. Jeszcze wspomnicie moje słowa.
Zator Zjazd Bema w Saperów