UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego usuwacie komentarze??? Jakim prawem usuwacie komentarze wyrażające opinię?? Chyba nie od tego jesteście?????
Dlaczego usuwacie komentarze??? Jakim prawem usuwacie komentarze wyrażające opinię?? Chyba nie od tego jesteście?????