UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zator Zjazd Bema w Saperów - Kolego jest ulica Wyżynna która biegnie po drodze gruntowej wzdłuż działek i to ona rozładuje korki - sam zobaczysz że będzie tam jechał sznur samochodów bo jak piszesz nawet prawoskręt przy pętli tramwajowej niewiele da. Jest jeszcze osiedle przy dawnej rozlewni wód gazowanych które można by było skomunikować z Ułańską lub Czarnieckiego. Cały ten rejon miasta jest mocno zapomniany bo to domki jednorodzinne i ludzie cenią tam ciszę jaką mają. Ale możliwości są....

MariuszLewandowski-Fc