54
09.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Norek - W okolicy leśniczówki powinni wybudować przepust nad drogą i trakt na górze Chrobrego będzie wciąż połączony z dalszą częścią
Budować rozwijać miasto (2025.04.10)
Przecież to proste głosowanie tak jak przy Budżecie Obywatelskim ale dla wszystkich mieszkańców Elbląga, a nie tylko małej grupy tubylców zamieszkałych wokół którzy zawsze będą na NIE, obojętnie który wariant Miasto wybierze, ponieważ ten problem dotyczy wszystkich mieszkańców Elbląga. A jeśli Ci wszyscy Ekolodzy tak, bardzo są niechętni to mam dla nich propozycje, ILE są w stanie dołożyć w własnych pieniędzy na wybudowanie tunelu lub estakady.
Real (2025.04.10)
Na tej górze chrobrego to tylko można potknąć się o kondony. Nieźle ta zwierzyna kopuluje na obrzezach lasu.
Taka prawda (2025.04.10)

info

1  
  0
@Real - Tym razem mieszkańcu rejonu są na tak o to bardzo mocno a ludzie z NE nie mając pojęcia o terenie chcą narzucić swoją idiotyczną koncepcje drogi pomiędzy górami Chrobrego i Gęsią.... Tunel jest propozycją Pana Bocheńskiego i jest racjonalną propozycją. Nowy Elbląg na siłę lansuje trasę po bagienkach i potokach byleby było na ich. Dziecinada
MariuszLewandowski-Fc (2025.04.10)