A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bo dba o swoje uzębienie i wreszcie zaczęto dbać o najmłodsze pokolenie Polek i Polaków.
Brawo, prezydent Missan. Kolejna obietnica zrealizowana
Lepiej niech miasto walczy z tymi którzy indoktrynują i wykorzystują dzieci
Gdzie obiecane pogotowie stomatologiczne na nfz? Czyżby były to tylko obiecanki wyborcze Panie Prezydencie?.. Wstyd !
Gdzie tyle krzyczą. Bardzo dużo.
Pogotowie stomatologiczne nie leczy, a jedynie doraźnie likwiduje problem. Pacjent zgłasza się tam z silnym bólem zęba lub dziąsła, opuchlizną dziąseł, ukruszeniem lub pęknięciem zęba, krwawieniem z dziąsła lub jamy ustnej. Pogotowie stomatologiczne znieczula bolące miejsca, zakłada opatrunki zabezpieczające na ząb lub dziąsła oraz w sytuacji szczególnej usuwa bolący ząb. Te zdarzenia w dalszej kolejności podlegają leczeniu w gabinecie stomatologicznym. Natomiast ważniejsze jest działanie profilaktyczne, bo ogranicza ono powyższe sytuacje, a właśnie opieka stomatologiczna dzieci i młodzieży spełnia to zadanie. Pogotowie stomatologiczne jest potrzebne, ale najważniejsze jest systematyczne korzystanie z usług dentystycznych.
i znowu z naszych podatków finansujemy następny socjal!!!!!
Wzrusza mnie ten powski język, ,, chcą ", ,, planują", ,, zamierzają", a jedyne co zawsze im się udajeto, ,piniędzy ni ma i nie będzie ".
Nauczcie najpierw rodziców myć zęby a później dzieci. Zęby nie psują się od jedzenia tylko od tego że nie są myte.